Ofertă acceptată Cumpărare directă

Chei inelare cotite 24x27 - DRDP Brasov

Număr anunț
DA20712259
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
UNIOR-TEPID SRL (CUI RO13203635)
Cod CPV
44512500-7 · Chei de piulite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
354,84 RON
Valoare atribuită
354,84 RON
Data publicării
26.06.2018 14:24
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 14:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

354,84 RON

din 354,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.