Ofertă acceptată Cumpărare directă

CIOCAN ROTOPERCUTOR GBH 2-26 DFR

Număr anunț
DA20704889
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
PROINDUSTRIE SRL (CUI RO18712516)
Cod CPV
44512300-5 · Ciocane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
929,50 RON
Valoare atribuită
929,50 RON
Data publicării
26.06.2018 09:07
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

929,50 RON

din 929,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.