Ofertă acceptată Cumpărare directă

DANKE EMAIL GRI MET/VERN 0.75L

Număr anunț
DA20709993
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,STEFAN CEL MARE"ZEMES (CUI 29110761)
Furnizor / câștigător
APREX AUTO SRL (CUI RO13686211)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24,36 RON
Valoare atribuită
24,36 RON
Data publicării
26.06.2018 12:37
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24,36 RON

din 24,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.