Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE PENTRU REPARATII

Număr anunț
DA20708483
Autoritate contractantă
ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
Furnizor / câștigător
INTERTRANSCOM IMPEX SRL (CUI RO5169494)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
82,36 RON
Valoare atribuită
82,36 RON
Data publicării
26.06.2018 11:24
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

82,36 RON

din 82,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.