Ofertă acceptată Cumpărare directă

lucrari de reparatii la sarpanta

Număr anunț
DA20722062
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN IALOMITA (CUI 4231687)
Furnizor / câștigător
MARTERM DESIGN SRL (CUI 25236130)
Cod CPV
45261900-3 · Lucrari de reparare si de intretinere de acoperisuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.999,81 RON
Valoare atribuită
33.999,81 RON
Data publicării
27.06.2018 12:53
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.999,81 RON

din 33.999,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.