Ofertă acceptată Cumpărare directă

IMPRIMATE TIPIZATE

Număr anunț
DA20720131
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE BRAILA (CUI RO6088916)
Furnizor / câștigător
SMC POLIGRAPH SRL (CUI RO32216380)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.150 RON
Valoare atribuită
1.150 RON
Data publicării
27.06.2018 11:34
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 11:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.150 RON

din 1.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.