Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiectare si executie lucrari aferente obiectivului de investitii-Reabilitare gradinita cu program

Număr anunț
DA20712791
Autoritate contractantă
PRIMARIA VASCAU (CUI 4969090)
Furnizor / câștigător
VUTAN INSTALATII SRL (CUI RO15497154)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
411.679,57 RON
Valoare atribuită
411.679,57 RON
Data publicării
26.06.2018 14:46
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

411.679,57 RON

din 411.679,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.