Ofertă acceptată Cumpărare directă

REABILITARE CABINET MEDICAL

Număr anunț
DA20709563
Autoritate contractantă
Comuna Greci (Primaria) (CUI 7536953)
Furnizor / câștigător
MASOTA CONSULT SRL (CUI 37922271)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129.000 RON
Valoare atribuită
129.000 RON
Data publicării
26.06.2018 12:17
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 09:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129.000 RON

din 129.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.