Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet piese schimb mixer Grundfos TIP AFG.60.260.43 S08 6 kw

Număr anunț
DA20706248
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
Furnizor / câștigător
REPARATII INDUSTRIALE GENERALE SRL (CUI RO19139248)
Cod CPV
45252130-8 · Echipament pentru statii de epurare a deversarilor din canalizari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.357,40 RON
Valoare atribuită
31.357,40 RON
Data publicării
26.06.2018 10:01
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 10:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.357,40 RON

din 31.357,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.