Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REINOIRE LECENTA ESET ANTIVIRUS 5 STATII
- Număr anunț
- DA20710085
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU TARNAVENI (CUI 24918759)
- Furnizor / câștigător
- PC HOST COMPUTERS SRL (CUI RO14602510)
- Cod CPV
- 48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 286,55 RON
- Valoare atribuită
- 286,55 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 12:43
- Termen limită
- 01.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.06.2018 13:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
286,55 RON
din 286,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro