Ofertă acceptată
Cumpărare directă
S2 4-22W SER 220-240V WH/12X25BOX
- Număr anunț
- DA20720694
- Autoritate contractantă
- R 6884429 CENTRUL DE PREGATIRE PENTRU PERSONALUL DIN INDUSTRIE
- Furnizor / câștigător
- ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
- Cod CPV
- 31532500-9 · Startere pentru lampi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50,50 RON
- Valoare atribuită
- 50,50 RON
- Data publicării
- 27.06.2018 12:00
- Termen limită
- 02.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.06.2018 15:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
50,50 RON
din 50,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro