Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE/REPARATIE TRACTORAS TUNS GAZON XTC102

Număr anunț
DA20705326
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GROPENI (CUI 14348553)
Furnizor / câștigător
I.I. PETRESCU S. TUDOR (CUI 34437922)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.521,61 RON
Valoare atribuită
1.521,61 RON
Data publicării
26.06.2018 09:25
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 09:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.521,61 RON

din 1.521,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.