Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE AUTO - comuna Pestisu Mic

Număr anunț
DA20719808
Autoritate contractantă
COMUNA PESTISU MIC (CUI 4374148)
Furnizor / câștigător
AUROCAR SERV SRL (CUI RO4373231)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
966,19 RON
Valoare atribuită
966,19 RON
Data publicării
27.06.2018 11:19
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

966,19 RON

din 966,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.