Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE AUTOUTILITARA(CTF) - CL

Număr anunț
DA20715199
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
Furnizor / câștigător
SIDER TRACKS 2000 SRL (CUI RO13139222)
Cod CPV
50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.429,15 RON
Valoare atribuită
1.429,15 RON
Data publicării
27.06.2018 07:47
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 10:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.429,15 RON

din 1.429,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.