Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie consumabile multifunctionale si imprimante

Număr anunț
DA20722243
Autoritate contractantă
Clubul Copiilor, Orasul Valenii de Munte (CUI 29083390)
Furnizor / câștigător
AVANTECH INTERACTIVE SYSTEMS SRL (CUI RO33750572)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.097 RON
Valoare atribuită
2.097 RON
Data publicării
27.06.2018 13:00
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 13:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.097 RON

din 2.097 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.