Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de catering necesare organizari"Festivalul Cascavalului de Bradulet

Număr anunț
DA20716673
Autoritate contractantă
COMUNA BRADULET (PRIMARIA BRADULET JUD. ARGES) (CUI 4318326)
Furnizor / câștigător
ADRILAR ARGESIS START SRL (CUI 37790057)
Cod CPV
55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.680 RON
Valoare atribuită
7.680 RON
Data publicării
27.06.2018 09:22
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 09:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.680 RON

din 7.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.