Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de consultanta in domeniul sanatatii si securitatii in munca si al situatiilor de urgenta

Număr anunț
DA20721982
Autoritate contractantă
Consiliul Local al Municipiului Deva - Cresa Deva (CUI 14338169)
Furnizor / câștigător
SANASEC SRL (CUI RO19116422)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
175 RON
Valoare atribuită
175 RON
Data publicării
27.06.2018 12:50
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

175 RON

din 175 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.