Ofertă acceptată Cumpărare directă

Album de prezentare

Număr anunț
DA20709672
Autoritate contractantă
Comuna Bran (CUI 4688736)
Furnizor / câștigător
PASTEL IMPEX S.R.L. (CUI 3781623)
Cod CPV
79970000-4 · Servicii de editare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.667,50 RON
Valoare atribuită
20.667,50 RON
Data publicării
26.06.2018 12:22
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 10:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.667,50 RON

din 20.667,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.