Atribuită Cumpărare directă

SERVICII INFORMATICE DE ASISTENŢĂ, ADMINISTRARE, MENTENANŢĂ ŞI INTERVENŢIE PENTRU INFRASTRUCTURA DE

Număr anunț
DA36407962
Autoritate contractantă
SOCIETATEA NATIONALA DE INCHIDERI MINE VALEA JIULUI SA (CUI 30859649)
Furnizor / câștigător
ITPS SRL (CUI 17236996)
Cod CPV
50310000-1 · Repararea si intretinerea masinilor de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.608 RON
Data publicării
30.08.2024 14:31
Data finalizării
02.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.608 RON