Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificare tehnica instalatie utilizare gaze naturale

Număr anunț
DA20709377
Autoritate contractantă
MINISTERUL CULTURII (CUI 4192812)
Furnizor / câștigător
GAZMIND SRL (CUI RO15902087)
Cod CPV
76100000-4 · Servicii profesionale privind industria gazului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.595 RON
Valoare atribuită
1.595 RON
Data publicării
26.06.2018 12:07
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.595 RON

din 1.595 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.