Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE PIESE AUTO

Număr anunț
DA36408171
Autoritate contractantă
Scoala de Subofiteri de Pompieri si Protectie Civila "Pavel Zaganescu" Boldesti (CUI 5123810)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.361,34 RON
Data publicării
30.08.2024 14:31
Data finalizării
02.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.361,34 RON