Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii fotografice necesare festival produse traditionale

Număr anunț
DA20720053
Autoritate contractantă
COMUNA CORNU LUNCII (CUI 4441573)
Furnizor / câștigător
GÎTU IONUŢ - PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI RO27822259)
Cod CPV
79961000-8 · Servicii de fotografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500 RON
Valoare atribuită
500 RON
Data publicării
27.06.2018 11:30
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

500 RON

din 500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.