Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCOALA GENERALA INEU NUMAR REFERINTA: 2 COD SI DENUMIRE CPV: 50800000-3 DIVERSE SERVICII DE IN

Număr anunț
DA20721189
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "PUIU SEVER (CUI 19190275)
Furnizor / câștigător
SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM ICOMCOOP ORADEA (CUI 48360)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
412,58 RON
Valoare atribuită
412,58 RON
Data publicării
27.06.2018 12:19
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

412,58 RON

din 412,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.