Ofertă refuzată Cumpărare directă

Container gunoi 1100 litri - galben

Număr anunț
DA20717416
Autoritate contractantă
Comuna Lespezi (CUI 4541319)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI RO10716130)
Cod CPV
44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.556 RON
Valoare finală
3.852 RON
Data publicării
27.06.2018 09:49
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.