Ofertă acceptată Cumpărare directă

Foaie examinare Fila 2

Număr anunț
DA20711104
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR AL JUDETULUI GIURGIU (CUI 4389203)
Furnizor / câștigător
TIPOGRAFIA KRONOS S.R.L. (CUI RO19241700)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
264 RON
Valoare atribuită
264 RON
Data publicării
26.06.2018 13:31
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
26.06.2018 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

264 RON

din 264 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.