Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTOFI albi

Număr anunț
DA20726816
Autoritate contractantă
Penitenciar Ploiesti (CUI RO6884453)
Furnizor / câștigător
CARLAND SRL (CUI RO11180179)
Cod CPV
03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.750 RON
Valoare atribuită
3.750 RON
Data publicării
27.06.2018 17:04
Termen limită
03.07.2018 17:00
Data finalizării
28.06.2018 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.750 RON

din 3.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.