Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 10,0% sub estimat
CARTOFI FELIATI VIDATI REFRIGERATI
- Număr anunț
- DA20724143
- Autoritate contractantă
- CANTINA DE AJUTOR SOCIAL SI PENSIUNE CLUJ - NAPOCA (CUI 5120733)
- Furnizor / câștigător
- POWER LINE IMPEX SRL (CUI 8110505)
- Cod CPV
- 03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.500 RON
- Valoare atribuită
- 4.050 RON 10,0% sub estimat
- Data publicării
- 27.06.2018 14:14
- Termen limită
- 02.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.06.2018 15:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.050 RON
din 4.500 RON estimat
10,0%
Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 450 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.