Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie carburant auto pe baza de bonuri valorice

Număr anunț
DA20721295
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL DOLJ (CUI 4332118)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI RO12751583)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.403,36 RON
Valoare atribuită
8.403,36 RON
Data publicării
27.06.2018 12:24
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 17:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.403,36 RON

din 8.403,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.