Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de curatenie a cladirilor

Număr anunț
DA20709193
Autoritate contractantă
TEATRUL "REGINA MARIA" ORADEA (CUI 28570729)
Furnizor / câștigător
Axinte Ana Persoana Fiziza Autorizata (CUI 38732291)
Cod CPV
90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
26.06.2018 11:58
Termen limită
03.07.2018 17:00
Data finalizării
28.06.2018 15:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.