Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BX304 Fir sutura polipropilena nr. 3/0, lungime 75 cm, ac triunghiular 18,7 mm, 3/8 cerc.
- Număr anunț
- DA20733642
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC CAI FERATE IASI (CUI 4981239)
- Furnizor / câștigător
- ROMBIOMEDICA SRL (CUI RO8936885)
- Cod CPV
- 33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 720 RON
- Valoare atribuită
- 720 RON
- Data publicării
- 28.06.2018 12:50
- Termen limită
- 03.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.06.2018 13:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
720 RON
din 720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro