Ofertă acceptată Cumpărare directă

TIFON MEDICAL din bumbac 90cm x 100m ( tifon medicinal ) ROLUIT, cu marcaj CE

Număr anunț
DA20726941
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. CRAIOVA (CUI 4332169)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
Cod CPV
33141114-2 · Tifon medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.763 RON
Valoare atribuită
3.763 RON
Data publicării
27.06.2018 17:35
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
28.06.2018 08:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.763 RON

din 3.763 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.