Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELEMENTE DE SCENOGRAFIE - PAT PE ROTI - Despre Tandrete

Număr anunț
DA20726743
Autoritate contractantă
Teatrul Dramatugilor Romani (CUI 37143247)
Furnizor / câștigător
ALTAX SRL (CUI RO12889617)
Cod CPV
39143110-0 · Paturi, piese pentru paturi si tapiserii pentru mobilier speciale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.655,72 RON
Valoare atribuită
3.655,72 RON
Data publicării
27.06.2018 16:49
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 18:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.655,72 RON

din 3.655,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.