Ofertă acceptată Cumpărare directă

AMORSA OSKAR ZERO MUCEGAI INT / EXT 1L

Număr anunț
DA20724833
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U. M. 02015 Bacau (CUI 4591546)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24,54 RON
Valoare atribuită
24,54 RON
Data publicării
27.06.2018 14:39
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 14:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24,54 RON

din 24,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.