Ofertă refuzată
Cumpărare directă
BALAST CU TANSPORT INCLUS, ZONA VOLUNTARI
- Număr anunț
- DA20710721
- Autoritate contractantă
- AURORA CONSTRUCT MONTAJ SA (CUI 26786565)
- Furnizor / câștigător
- CRIG COMPANY SRL (CUI 24380853)
- Cod CPV
- 14212310-6 · Balast (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.240 RON
- Valoare finală
- 4.240 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 13:14
- Data finalizării
- 28.06.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.