Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cablu pentru sudura si electrozi

Număr anunț
DA20725440
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DRAGOMIR HURMUZESCU (CUI 4300795)
Furnizor / câștigător
BRIO-BIT SRL (CUI 4130305)
Cod CPV
44315100-2 · Accesorii de sudura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
185,72 RON
Valoare atribuită
185,72 RON
Data publicării
27.06.2018 15:05
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 16:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

185,72 RON

din 185,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.