Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pulpa, Spata porc fara os fara slanina refrigerata, Specialitate Ciolan, Sunculita de casa vrac cca1

Număr anunț
DA20704421
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRAD (PRIMARIA MUNICIPIULUI BRAD) (CUI 4374962)
Furnizor / câștigător
UNICARM SRL (CUI 6531770)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,30 RON
Valoare atribuită
504,30 RON
Data publicării
26.06.2018 08:43
Termen limită
03.07.2018 17:00
Data finalizării
28.06.2018 12:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,30 RON

din 504,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.