Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BECURI SI STARTERE
- Număr anunț
- DA20724679
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 31532920-9 · Becuri si lampi fluorescente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.121,54 RON
- Valoare atribuită
- 1.121,54 RON
- Data publicării
- 27.06.2018 14:34
- Termen limită
- 02.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.06.2018 14:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.121,54 RON
din 1.121,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro