Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitionare pachet diverse produse alimentare pentru buna desfas. a cantinei institutiei
- Număr anunț
- DA20732324
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Capalnas (CUI 3678394)
- Furnizor / câștigător
- DISTRICENTER FOOD SRL (CUI RO33634659)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.751,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.751,50 RON
- Data publicării
- 28.06.2018 11:55
- Termen limită
- 03.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.06.2018 12:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.751,50 RON
din 2.751,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro