Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cafea

Număr anunț
DA20726735
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului-Judetul Ialomita (CUI 4506915)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
15861000-1 · Cafea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
135,54 RON
Valoare atribuită
135,54 RON
Data publicării
27.06.2018 16:48
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 16:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135,54 RON

din 135,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.