Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Paine si produse de panificatie
- Număr anunț
- DA20693692
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE SPORT ALBA (CUI 4562591)
- Furnizor / câștigător
- MARANATA FURD SRL (CUI 12166113)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.630 RON
- Valoare atribuită
- 9.630 RON
- Data publicării
- 25.06.2018 09:25
- Termen limită
- 02.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.06.2018 07:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.630 RON
din 9.630 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro