Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alimente

Număr anunț
DA20692086
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE SILVICULTURA SI AG CASA VERDE (CUI 4663499)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.486,78 RON
Valoare atribuită
5.486,78 RON
Data publicării
22.06.2018 21:20
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
28.06.2018 20:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.486,78 RON

din 5.486,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.