Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Gel detergent pt curatat obiecte sanitare + Detergent capsule pt masina de spalat vase
- Număr anunț
- DA20731298
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SLOBOZIA (CUI 4231679)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
- Cod CPV
- 39831600-2 · Produse de curatat pentru toalete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 163,85 RON
- Valoare atribuită
- 163,85 RON
- Data publicării
- 28.06.2018 11:10
- Termen limită
- 03.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.06.2018 12:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
163,85 RON
din 163,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro