Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set echipament electric,Set scule
- Număr anunț
- DA20727652
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare-Dezvoltare pentru Combaterea Eroziunii Solului "Mircea Motoc" Perieni (CUI RO24513593)
- Furnizor / câștigător
- OXAR-IMPEX SRL (CUI RO6071159)
- Cod CPV
- 31600000-2 · Echipament electric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.196,64 RON
- Valoare atribuită
- 5.196,64 RON
- Data publicării
- 28.06.2018 08:31
- Termen limită
- 03.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.06.2018 14:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.196,64 RON
din 5.196,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro