Ofertă refuzată Cumpărare directă

Suport vCenter Sever 6 Std - 3 ani (2 buc) si Suport pentru vSphere 6 Essentials plus Kit, 3 ani (1)

Număr anunț
DA20727032
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
CONCEPT ELECTRONICS SRL (CUI RO1594122)
Cod CPV
71621000-7 · Servicii de analiza sau consultanta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.500 RON
Valoare finală
45.500 RON
Data publicării
27.06.2018 18:39
Data finalizării
28.06.2018 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.