Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set campuri operatorii sterile, unica folosinta, cu halate

Număr anunț
DA20728240
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
BIOLIFE GRUP SRL (CUI RO15487975)
Cod CPV
39518200-8 · Cearsafuri pentru sali de operatie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.750 RON
Valoare atribuită
4.750 RON
Data publicării
28.06.2018 09:06
Termen limită
03.07.2018 17:00
Data finalizării
28.06.2018 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.750 RON

din 4.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.