Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciul de monitorizare societati in insolventa prin portal web

Număr anunț
DA20716243
Autoritate contractantă
Directia Fiscala a Municipiului Timisoara (CUI 21666630)
Furnizor / câștigător
COMPANY DATA S.R.L. (CUI 24782214)
Cod CPV
72319000-4 · Servicii de furnizare de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.600 RON
Valoare atribuită
15.600 RON
Data publicării
27.06.2018 09:05
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
28.06.2018 07:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.600 RON

din 15.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.