Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pix gel

Număr anunț
DA20727017
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "Mihai Eminescu" PETROSANI (CUI 5114456)
Furnizor / câștigător
CRISS OFFICE SRL (CUI RO20464269)
Cod CPV
30192121-5 · Pixuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
81,50 RON
Valoare atribuită
81,50 RON
Data publicării
27.06.2018 18:23
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
27.06.2018 20:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

81,50 RON

din 81,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.