Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare Ribon Epson ERC 30/34 BK

Număr anunț
DA20721586
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0461 BUCURESTI (CUI 4204224)
Furnizor / câștigător
EXPERT COPY SERVICE SRL (CUI RO14240950)
Cod CPV
30192320-0 · Panglici pentru imprimante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
27.06.2018 12:36
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
28.06.2018 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.