În evaluare
Anunț de participare
Achizitia de aplicatii software destinate pacientului critic cu AVC acut
- Număr anunț
- SCN1176896
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
- Cod CPV
- 72212517-6 · Servicii de dezvoltare de software IT (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 539.502,88 RON
- Data publicării
- 29.06.2026 10:20
- Termen limită
- 15.07.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1274334
Documente
Documentația de atribuire
- 2_CS_AVC_SJU_Targoviste.pdf.p7s
- 4_Formular_Propunere_tehnica.docx.p7s
- 5_Formulare.docx.p7s
- 6_Matricea de conformitate.docx.p7s
- 7_Model contract.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1274334.pdf
DUAE
Clarificări & decizii (1)
-
29.06.2026 10:35Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1274334.pdf
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
ARLECHIN TOTAL DISTRIBUTION SRL CUI 27181987
Asociați 1
TARA INTERACTIVE S.R.L. CUI RO43699
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INNOVATOR ARTIFICIAL TECH SRL CUI 37862579
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.