În evaluare
Anunț de participare
LUCRĂRI DE CONSERVARE-RESTAURARE A PICTURII MURALE (ALTAR ȘI NAOS) DIN BISERICA <SF. APOSTOLI PETRU ȘI PAVEL> A MĂNĂSTIRII CETĂȚUIA, MUNICIPIUL IAȘI, JUDEȚUL IAȘI, cod IS-II-a_A03806 și cod IS-II-m-A-03806.01
- Număr anunț
- SCN1176866
- Autoritate contractantă
- Manastirea Cetatuia (CUI 8897336)
- Cod CPV
- 45454100-5 · Lucrari de restaurare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.894.089,02 RON
- Data publicării
- 29.06.2026 08:01
- Termen limită
- 30.07.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1274388
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Caiet de sarcini_Manastirea Cetatuia_Murala I - nr. 89 din 19.06.2026.pdf.p7s
- 3. Formulare achizitie Manastirea Cetatuia.doc.zip.p7s
- 4. Model Contract lucrari Manastirea Cetatuia.pdf.p7s
- 6.1. Deviz oferta - Altar si Naos.pdf.p7s
- 6.2. Lista consumurilor de materiale_Altar si Naos-28-30.pdf.p7s
- 6.3. Formular C7_Lista consumurilor de materiale Altar si Naos-31.pdf.p7s
- 6.4. Lista consumurilor de utilaje_Unelte_Aparatura si Echipamente_Altar si Naos-31.pdf.p7s
- 6.5. Formular C8_Lista consumurilor de materiale Altar si Naos-31.pdf.p7s
- 6. Altar si Naos_DF_Documentar fotografic_14.09.20224_nvb0ihl14vyve3yiybnq_v1.pdf.p7s
- 7. Aviz MC pictura murala Cetatuia nr.333_CA_2023.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1274388.pdf
Clarificări & decizii (8)
Termen prelungit-
20.07.2026 19:26Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1274388.pdf
-
17.07.2026 22:26Clarificare din oficiuAutoritatea contractantă atașează răspunsului consolidat următoarele: 4. Strategia de contractare_Manastirea Cetatuia - Actualizat in 17.07.2026Atasament la RĂSPUNS CONSOLIDAT la solicitările de clarificări
-
17.07.2026 22:26Clarificare din oficiuAutoritatea contractantă atașează răspunsului consolidat următoarele: 3. Formularul de Model Contract lucrari Manastirea Cetatuia - Actualizat in 17.07.2026Atasament la RĂSPUNS CONSOLIDAT la solicitările de clarificări
-
17.07.2026 22:25Clarificare din oficiuAutoritatea contractantă atașează răspunsului consolidat următoarele: 2. Formulare achizitie Manastirea Cetatuia - Actualizat in 17.07.2026Atasament la RĂSPUNS CONSOLIDAT la solicitările de clarificări
-
17.07.2026 22:24Clarificare din oficiuAutoritatea contractantă atașează răspunsului consolidat următoarele: 1. Caiet de sarcini_Manastirea Cetatuia_Murala I - Actualizat in 17.07.2026Atasament la RĂSPUNS CONSOLIDAT la solicitările de clarificări
-
17.07.2026 22:15Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRĂSPUNS CONSOLIDAT la solicitările de clarificări primite din partea unor operatori economici cu privire la documentația de atribuire a contractului de achiziție publică ce are ca obiect „LUCRĂRI DE CONSERVARE-RESTAURARE A PICTURII MURALE (ALTAR ȘI NAOS) DIN BISERICA <SF. APOSTOLI PETRU ȘI PAVEL> A MĂNĂSTIRII CETĂȚUIA, MUNICIPIUL IAȘI, JUDEȚUL IAȘI, cod IS-II-a_A03806 și cod IS-II-m-A-03806.01”RĂSPUNS CONSOLIDAT la solicitările de clarificări primite din partea unor operatori economici cu privire la documentația de atribuire
-
17.07.2026 12:01Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1176866.pdf
-
01.07.2026 18:56Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1274388.pdf
Participanți
Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.